Oznámení občanům – posledních 12 měsíců

Odečty elektroměrů a plynoměrů

Od čtvrtka 02.04.2019 do soboty 18.04.2019 včetně vždy od cca 08 hod do cca 14 hod budou provedeny odečty elektroměrů a plynoměrů bez rozdílu dodavatele elektřiny a plynu (E.ON, ČEZ, Bohemia Energy apod.) v obcích dle níže uvedeného předběžného plánu. Termíny jsou orientační a mohou se změnit v závislosti na počasí a hotových odečtech. Prosíme všechny občany o zpřístupnění elektroměrů a plynoměrů.

Provoz obecního úřadu

V návaznosti na vyhlášení nouzového stavu usnesením Vlády ČR bylo rozhodnuto o omezení provozu obecního úřadu.
Na úřad obce Chrášťovice se můžete obracet:
telefonicky na tel. 730 700 217

Nakládání s odpadem v době epidemie COVID-19

Veškerý odpad (včetně roušek a kapesníků) od osob v karanténě, u kterých není prokázáno onemocnění COVID-19, by měl být uložen do plastového pytle na odpady. Plastové pytle by měly mít minimální tloušťku 0,2 mm. Po naplnění pytel (nejpozději však do 24 hodin) by měl být pevně zavázán a na povrchu ošetřen dezinfekčním prostředkem. Jsou-li použity pytle z tenčího materiálu, je třeba takové obaly zdvojit. Plastový pytel by pak měl být vložen do druhého pytle a zavázán.

Informace z úřadu práce

 Na přechodnou dobu je zavedena nová otevírací doba pro veřejnost -  pondělí a středa od 9,00 hod do 12,00 hod. V ostatní  obvyklé úřední hodiny může veřejnost komunikovat  s ÚP ČR elektronicky, prostřednictvím telefonu, popř. prostřednictvím poštovních služeb. Osobní kontakt je možný pouze výjimečně, po předchozím elektronickém objednání (e-mail) nebo telefonické domluvě.  

Roušky + donáška potravin a léků

Pro seniory po dobu trvání nouzového stavu nabízíme možnost donášky základních potravin a nezbytných léků. Službu je možné domluvit na telefonu 730 700 217.

Nabízíme také možnost dodání bavlněných doma šitých roušek, které nám zdarma nabídl Vladimír Benedikt. Za to mu děkujeme. Opět je můžete objednat na telefonu 730 700 217.

Stránky

Přihlásit se k odběru Zdroj pro titulní stránku